top of page

Firma Ceragem

Aby lepiej żyć

 

Założona w 1998 roku korporacja CERAGEM to firma południowokoreańska wyodrębniona z koncernu Samsung Medical Electronics...

Marka Ceragem obecnie jest największym producentem i dostawcą urządzeń medycznych do masażu termalnego, będąc połączeniem najnowszych osiągnięć techniki oraz medycyny konwencjonalnej. Zaskakująca skuteczność lecznicza produktów Ceragem pozwoliła na przekroczenie granicy Korei Południowej i rozszerzenie swojej działalności na inne kraje.

Polepszenie standardów życiowych naszych klientów stało się ideą firmy. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa, urządzenia Ceragem posiadają stosowne certyfikaty akceptowane we wszystkich 70 krajach świata. Również w Polsce urządzenie Ceragem zostało sklasyfikowane w segmencie urządzeń medycznych, certyfikatem British Standards Institiut - urządzenia medycznego. Przeprowadzone w wielu placówkach medycznych badania kliniczne, również prowadzone w Polsce dały podstawy do uzyskania licznych nagród min, dzięki poparciu prof. Jerzego Woy -Wojciechowskiego (Prezesa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego) Ceragem został zgłoszony do konkursu producentów i dystrybutorów urządzeń medycznych w Polsce "Perły Medycyny" i otrzymał wysokie wyróżnienie ( IV miejsce) !

Ceragem VE jest urządzeniem medycznym, posiadającym międzynarodowe certyfikaty jakości BSI oraz CE.

Pragniemy, aby Państwo również dołączyli do grupy wielu milionów ludzi, korzystającej dobrodziejstw tego urządzenia. Jesteśmy przekonani, że podzielą się Państwo powyższymi informacjami z rodziną i przyjaciółmi, aby oni również mogli wziąć udział w tym niezwykłym doświadczeniu odzyskiwania zdrowia poprzez masaże na urządzeniu Ceragem.

 
 
shutterstock_1735036061.jpg
bottom of page