top of page
  • Ceragem.pl

ARCHIWUM: LECZNICZA MOC TERMICZNEGO KLEJNOTU

Wszyscy zgadzamy się, co do tego, że zdrowie jest wartością nadrzędną.

Jest bezcenne. Pieniądze, ka­riera i uroda nie zapewnią szczęścia, jeśli zabraknie zdrowia. Tymczasem, choć pragniemy zdrowie za­chować, mało się o nie troszczymy. Jak to mówią mędrcy : „pieniądze można zaoszczędzić , ale zdrowia nie”.

Życie w nieustannym stresie, zła dieta, brak ru­chu i zanieczyszczenie środowiska – to nie są warunki, w których łatwo utrzymać dobrą kondycję i dożyć póź­nej starości. Systematycznie osłabiany organizm z cza­sem poddaje się i zaczynamy chorować. Czy zatem je­steśmy skazani na ból i niemoc? Czy tylko kwestią czasu są choroby serca, nadciśnienie, cukrzyca, bóle kręgosłu­pa i stawów? Na szczęście nie! Pojawiło się idealne roz­wiązanie, które nie tylko pozwoli uniknąć tych dolegliwo­ści i długo cieszyć się sprawnością, ale także umożliwi le­czenie chorób przewle -kłych i uciążliwych. Niewiarygod­ne? A jednak!

Łatwy i szybki sposób na zdrowie to CERAGEM domowy sposób na zdrowy kręgosłup. W języku greckim słowo to oznacza termiczny, gorący klejnot. CERAGEM powstał w południowokoreańskiej firmie, która stwo­rzyła urządzenie, łączące w sobie najnowocześniejszą technologię i wiedzę medycyny komplementarnej. CERAGEM - E to łóżko z termicznym materacem masującym. Naj­skuteczniejsze sposoby leczenia naturalnego: masaż, akupresura, termopunktura i chiropraktyka oraz pod­czerwień działają jednocześnie w ciągu czterdziestomi­nutowego zabiegu na tym fenomenalnym urządzeniu. Wszystko to gwarantuje skuteczność w leczeniu bardzo wielu dolegliwości i schorzeń.

CERAGEM - E doskonale sprawdza się w profilakty­ce i leczeniu schorzeń kręgosłupa, rozluźnia zesztyw­niałe mięśnie, usuwa bóle stawów i wzmacnia odpor­ność. To jednak tylko kilka z ogromnej gamy efektów, jakie przynosi działanie łóżka. Systematyczne masa­że na CERAGEM - E sprawią, że znikną uporczywe bóle głowy i poprawi się pamięć. Jest to efektem zmniej­szenia napięcia nerwowego i poprawy krążenia. Po­nadto, powróci figura, o jakiej marzymy: przyspiesze­nie przemiany materii, poprawa pracy jelit i reduk­cja tkanki tłuszczowej (cellulit), to kolejne rezultaty, jakie daje niezwykły masaż. CERAGEM wyzwala też siły do życia, a jednocześnie relaksuje.

O tym jak szeroki jest zakres działania masażu naj­lepiej jednak wiedzą ci, którzy codziennie korzystają z za­biegów. Działanie łóżka CERAGEM - E, o którym mówią klien­ci, potwierdzili lekarze z czterech placówek medycznych, w tym z Dziecięcego Szpita­la Klinicznego Akademii Medycznej w Białymstoku. Po przeprowadzeniu badań klinicznych wydali oni bardzo pochlebną opinię na temat urządzenia, zalecając sto­sowanie CERAGEM - E nie tylko w szpitalach i przy­chodniach rehabilitacyjnych, ale przede wszyst­kim do użytku domowego. Ponadto termiczne łóż­ko masujące posiada certyfikat sprzętu medycz­nego ( BSI ), co potwierdza wysoką jakość produktu. Jednakże najlepsze świadectwo wiarygodności i efektywności urządzenia to ponad 3000 oddziałów firmy na całym świecie, w 70 krajach i miliony zadowolonych użytkowników. W dniu 23.10.2009 roku, w siedzibie Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, odbyło się sympozjum wybitnych polskich lekarzy. Uroczystość prowadził prof. dr hab. n. med. Jerzy Woy-Wojciechowski znany specjalista w dziedzinie ortopedii, chirurgii kostnej i medycyny nuklearnej, a zarazem prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Firma Ceragem otrzymała specjalne zaproszenie z prośbą o przedstawienie metody leczenia na urządzeniu medycznym Ceragem E. Zainteresowanie było ogromne, tak, że urządzenie Ceragem  zostało zamontowane również w Domu Lekarza Seniora Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. 

Każdy może sprawdzić działanie nie­zwykłego łóżka i skorzystać z  bezpłatnych masaży, które są częścią uni­kalnego programu marketingowego, jaki sto­suje firma. Chcąc uzyskać szybsze efekty i je utrwalać, można zakupić łóżko i w domowych warunkach odzy­skiwać zdrowie. Wtedy można stosować więcej zabiegów, a zwłaszcza specjalnych wycelowanych w swoje dolegliwości, jak np. masaż łydek, korekta miednicy, masaż brzucha, czy termopunkturę na poszczególnych odcinkach kręgosłupa.

Pewne jest, że kto raz trafi do Centrum CERAGEM, nie zrezygnuje z dobrodziejstw zabiegów. Skuteczność masaży, ale i niespotykana nigdzie indziej przyjazna atmosfera oraz wspaniały personel sprawiają, że chce się tutaj po pro­stu być! Osoby pragnące zatroszczyć się o swoje zdrowie, zdobyć świetną kondycję i zachować ją na lata wreszcie znalazły coś dla siebie.

Z CERAGEM - E może korzystać każdy! Jak wygląda zabieg? Projektor wewnętrzny (z ka­mieni nefrytowych) porusza się wzdłuż naturalnej linii kręgosłupa. Biegnie on od kości ogonowej do pierwszego kręgu szyjnego z zachowaniem anatomicznych krzywizn kręgosłupa. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, gdyż po­ruszający się projektor nie masuje samych kręgów, tzn. tkanki kostnej, a jedynie mięśnie i więzadła przykręgo­słupowe. Masaż, ale i ucisk pod własnym ciężarem, chiropraktyka, termo­punktura i ciepło podczerwieni działają jednocześnie, by zmak­symalizować działanie lecznicze. Efektem takiego dzia­łania jest odbudowa równowagi gwarantującej zdro­wie. Przywrócenie balansu na poziomie układu krwio­nośnego, systemu nerwowego, oraz każdego organu. Osiągnięcie takiej równowagi pozwala na uruchomie­nie sił obronnych i uaktywnienie zdolności regeneracyjnych organizmu, w zależności od indywidualnych możliwości każdego człowieka.

Fenomenalna skuteczność i szerokie zastosowa­nie tego sprzętu medycznego sprawiają, że już poja­wia się on w sanatoriach, szpitalach i przychodniach rehabilitacyjnych. CERAGEM nie jest jednak konkuren­cją dla masażystów i rehabilitantów. Nie zastępuje kla­sycznych zabiegów relaksacyjnych, ale może doskonale uzupełnić i po­szerzyć ofertę np. gabinetów masażu, czy salonów piękności. Ceragem promując zdrowie i zdrowy tryb życie w każdym wieku, pomaga  odciążyć NFZ, który znalazł się w trudnej sytuacji  i  nie każdy  pacjent może liczyć na opiekę.  CERAGEM sta­je się doskonałym sprzymierzeńcem w walce o zdrowie i sprawność współczesnego człowieka. Bóle kręgosłu­pa to nie tylko problem ludzi starszych, ale też osób młodych i dzieci, dlatego takie współdziałanie w leczeniu, a przede wszystkim zapobieganiu tym dolegliwościom jest niezbędne. 

JESZCZE WIĘCEJ ZDROWIA

CERAGEM to niezwykła firma, dla której najważniejsi są klienci i ich potrzeby, dlatego ciągle zaskakuje, szukając coraz lepszych i skuteczniejszych sposobów leczenia i unikania chorób. Wszystko to sprawia, że CERAGEM stał się światowym liderem w dziedzinie poprawy zdrowia. Niedawno firma oddała do użytku nowy produkt, który natychmiast stał się hitem. I cieszy się ogromnym zainteresowaniem. LIFE MAT – taką nazwę nosi przebojowy produkt – to mata termiczna, wykonana z 2 500 000 maleńkich kuleczek żółtej glinki, jadeitu i jonów srebra. To wszystko zostało spieczone w temp.  1300-1500 stopni Celsjusza. Stosowana razem z łóżkiem znacznie przyspiesza leczenie. Uzdrawiające działanie żółtej glinki znane było już w starożytnym Egipcie, czy Rzymie. Dziś została ona na nowo odkryta i doceniona. Obecnie jest najbardziej rozpowszechnionym w Europie lekiem o szerokim spektrum działania. Liczne badania wskazują również na jej działanie antytoksyczne i antybakteryjne. Działa dezynfekująco. Glinka, jako środek naturalny i bardzo efektywny jest polecana dla każdego. Stosuje się ją także w światowej sławy uzdrowiskach w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Drugim składnikiem maty jest półszlachetny jadeit ( jade – biodro), uważany za środek profilaktyczny i leczniczy w chorobach nerek, wątroby, bólach lędźwiowych. Jony srebra to najsilniejszy i bezpieczny naturalny antybiotyk.  Podgrzewany jadeit, tak jak żółta glinka wydzielają podczerwień i wzmacniają skutecznie  system immunologiczny. Kuleczki jadeitu i żółtej glinki zabezpieczone są siatką zawierającą węgiel drzewny i włókno szklane. Matą można się przykrywać, owijać bolące miejsca. Można położyć ją na fotelu lub siedzieć przy komputerze, można też na niej spać. Wmontowany płynny regulator pozwala na ustawienie temperatury Maty, najbardziej korzystnej w trakcie zabiegu. Ale najefektywniej działa Mata Life ( mata życia) używana jednocześnie z łóżkiem Ceragem. Mata Życia emituje ciepło podczerwone i jony ujemne. Niweluje brzydkie zapachy, działa antybakteryjnie i antyalergicznie. Poprawia krążenie krwi, działa także przeciwbólowo. Wzmacnia odporność  organizmu i zmniejsza uczucie zmęczenia, czy osłabienia. Bardzo wskazana przy przeziębieniach, chorobach grypy, oskrzeli, zatok. Szczególnie pomocna, może być Mata Life w okresie w którym nie można korzystać z zabiegów na łóżku Ceragem, a więc przez 3 miesiące  po operacji np. pęcherzyka żółciowego,  i 6 miesięcy po operacji kręgosłupa, a także w ciąży i połogu.  Dodatkowo z Maty mogą korzystać dzieci w każdym wieku, od niemowlaka począwszy zwłaszcza „wcześniaki”, przy kolkach jelitowych, z porażeniami i wieloma innymi chorobami. Jest, zatem świetnym uzupełnieniem leczniczych zabiegów  na łóżku CERAGEM – E. Nawet wtedy kiedy wyjeżdżamy możemy ją ze sobą zabrać.

                      

 

NIEPOWTARZALNA PROMOCJA

Firma Ceragem z okazji 5 lat istnienia w Polsce, postanowiła uczcić to wydarzenie wielką promocją.

Jedynie do końca listopada trwać będzie niepowtarzalna okazja posiadania Life Maty.

Przy zakupie łóżka masującego Ceragem otrzymacie Państwo niezwykłą Matę Life gratis! To nie lada gratka, ponieważ mata jest produktem unikalnym, najwyższej jakości i limitowanym.

 

Bezskuteczne próby sprawiają, że z czasem zaczynamy się godzić z bó­lem, niesprawnością i przyzwyczajamy się do swoich cho­rób. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Zwłaszcza teraz, kiedy istnieje już łatwy i skuteczny sposób na zdro­wie. Zatem nie pozostaje nic innego jak dać sobie szan­sę na pozbycie się dolegliwości i sprawdzić na sobie dzia­łanie termicznego klejnotu – masującego łóżka CERA­GEM – E wraz z Matą LIFE w Centrum Ceragem .

           

                                                                                          

0 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page