top of page
  • Ceragem.pl

Ceragem opinie

Rozmowy o zdrowiu i trapiących nas chorobach to jeden z ulubionych tematów sąsiedzkich pogaduszek, koleżeńskich spotkań i nieodłączny element towarzyszący nam podczas wyczekiwania w kolejce do lekarza. Ile jest dla nas warte i jak wiele jesteśmy gotowi zrobić, by zachować zdrowie jak najdłużej? Nie trzeba się poświęcać. Wystarczy raptem 36 minut dziennie, byle systematycznie. Tyle, ile przeciętnie trwa nasz ulubiony serial. Na dodatek za darmo.

Na Śląsku codziennie przekonuje się o tym kilka tysięcy  klientów dziewięciu centrów CERAGEM. W każdej siedzibie  firmy Ceragem codziennie odbywają się  prezentacje zabiegów leczniczych na urządzeniu. Każdy może przyjść i przekonać się sam, - na co działa ?  Sprawdzanie jest bezpłatne, a efekty najczęściej zadziwiają. Na miejscu nasi klienci otrzymują wiele informacji o funkcjonowaniu  naszego organizmu i jego reakcjach na zabiegi. Na świecie zalety termicznego masażu kręgosłupa przy pomocy  urządzenia medycznego Ceragem-E  doceniane są już przez wielomilionową rzeszę ludzi, którzy doświadczyli efektów połączenia osiągnięć nowoczesnej techniki i medycyny Dalekiego Wschodu. Nie na darmo mottem twórców firmy jest hasło „Aby lepiej żyć!”. Dlaczego właśnie specjaliści z CERAGEM-u, firmy wyodrębnionej z  południowo-koreańskiego koncernu Samsung Medical Electronic uznali, że to właśnie na kręgosłupie powinny skupić się oferowane przez nich zabiegi? Bo 99 proc. trapiących nas na co dzień chorób ma swoje źródło w dolegliwościach kręgosłupa, który jest  filarem naszego  organizmu .

58-letnia gliwiczanka Lucyna Strzelbicka wspomina ten październikowy dzień sprzed roku, w którym skuszona wizją bezpłatnych zabiegów wzięła do domu ulotkę CERAGEM-u. Kobieta na co dzień zmagająca się z arytmią, bólami lędźwi i problemami z tarczycą mówi, że to był impuls. Przyznaje, z niedowierzaniem czytała o tym jak łóżko CERAGEM, obecnie posiadające status urządzenia medycznego dało siłę i zdrowie ludziom cierpiącym podobnie jak ona. Dzień później kładła się już na nim, a nefrytowe rolki wbudowane w materac przesuwały się wzdłuż jej kręgosłupa, po czym zatrzymywały się w najbardziej newralgicznych   jego punktach. Potem jeszcze 6 minut leżenia na brzuchu. W tym czasie odbywała się stymulacja wewnętrznych organów. Przez cały czas trwania zabiegu na organizm działały także zewnętrzne urządzenia służące do nagrzewania i masowania chorych, obolałych miejsc, co przyniosło ulgę i miejscowo regenerację. W żadnym innym medycznym urządzeniu nie udało się do tej pory tak umiejętnie połączyć zalet chiropraktyki, czyli metody ustawiania kręgów i dysków oraz mobilizacji układu kostnego, rozluźniającego masażu, uciskania aktywnych biologicznie punktów receptorowych poprzez akupresurę, działania na nie ciepłem oraz pobudzania funkcji organizmu poprzez  podczerwień.

- Na tarczycę leczę się ponad 20 lat. Nie zliczę też, ile zabiegów rehabilitacyjnych mających zwalczyć ból mam za sobą. Skoki ciśnienia dawały mi się z kolei tak mocno we znaki, że praktycznie utrudniały wyjście do miasta. Po prostu bałam się o siebie. Po roku systematycznych zabiegów na łóżku CERAGEM wiem, co znaczy powiedzenie: urodzić się na nowo. Unormowało mi się ciśnienie, pozbyłam się uciążliwego   -refluksu, bóle zniknęły. Lekarka u której leczę tarczycę zmniejszyła mi ostatnio dawki leków – mówi Lucyna Strzelbicka.

Słowa te potwierdza 72-letnia Janina Rumińska. Kobieta cierpiała  od kilku lat na nerwicę, bóle w kolanie oraz problemy z pęcherzem. Te dolegliwości utrudniały jej życie - w nocy nie spała - kilka razy musiała iść do toalety, rano wstawała niewyspana, do tego nerwica – depresja, ciągłe lęki a do tego ból kolana - problemy z chodzeniem. Trafiła do Ceragemu i już po kilku zabiegach poczuła  się rewelacyjnie, jej nerwy się uspokoiły, trapiące ją lęki odeszły (za zgodą lekarza odstawiła tabletki), w nocy śpi, kolano przestało boleć a przy okazji pani Janina schudła aż 10 kilogramów.   Z Ceragemu korzysta regularnie już 9 miesięcy, jest zdrowa, szczęśliwa i z uśmiechem mówi – Teraz to nic, tylko żyć.

Słowa pacjentów CERAGEM-u są najlepszą rekomendacją i zachętą dla tych dopiero zaczynających rehabilitację. Dzielą się nimi podczas spotkań towarzyszących zabiegom w rozsianych po całym Śląsku oddziałach firmy. Pracownicy CERAGEM-u nie tylko służą fachową pomocą w trakcie ich trwania. Nieodłącznym punktem spotkań są prelekcje poświęcone problematyce zdrowotnej. Można się podczas nich dowiedzieć m.in. że łóżko CERAGEM służy nie tylko do zwalczania chorób, ale bardzo często leczy ich przyczynę. Ci, którzy cenią integracyjny i informacyjny charakter tych spotkań mogą bez jakichkolwiek zobowiązań spotykać się w siedzibie firmy. Po zapoznaniu się z efektywnością i możliwościami  sprzętu medycznego wielu klientów decyduje się na jego zakup, by w zaciszu domowym cieszyć się z całą rodziną powracającym zdrowiem.

 

0 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page