top of page
  • Ceragem.pl

UKŁAD LIMFATYCZNY

Naczynie limfatyczne ma kolor żółty, gdyż układ limfatyczny jest oparty na lipidach (cholesterolu). Krew jest alkaliczna i nazywamy ją kuchnia ciała, gdyż karmi ona nasze tryliony komórek. Kwasy są produktami ubocznymi metabolizmu komórkowego. Spalamy paliwo i tworzymy kwaśne odpady. Kwasy te są uwalniane do układu septycznego organizmu (układu odprowadzania ścieków), układu limfatycznego.

Ciało to garstka komórek i dwóch głównych płynów: krwi i limfy. Krew jest alkaliczna i musi utrzymywać równowagę alkaliczną (krytyczną) pH 7.35-7.45. Kwasy komórkowe w układzie limfatycznym mają pH 3.

Układ limfatyczny jest prawie trzy razy większy od układu krwionośnego. Jest to system z którego pochodzi 99% wszystkich bóli, stanów zapalnych, chorób i stanów przewlekłych. To gigantyczny system kanalizacyjny/ system odpornościowy/ system transportu lipidów/ system smarowania.

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić, ale tak naprawdę niewiele wiadomo na temat układu limfatycznego organizmu. Niezależnie od tego, czy będzie to system, który odrzucił z niewiedzy na początku ubiegłego wieku ze względu na pojawienie się nowego sprzętu medycznego i maszyn oraz obiecujące leki chemiczne „cudownie uzdrawiające”, czy też jest to wiedza celowo tłumiona z powodu ogromnego zysku i siły która utrzymuje ten monopol. Co też wyjaśnia dlaczego nie mogą wyleczyć niczego. Zbadaj historię medycyny Rockefellera, aby uzyskać więcej informacji.

Układ limfatyczny musi codziennie usuwać 0,9-1,3 kilograma kwaśnych odpadów komórkowych. Kanałami eliminacji układu limfatycznego są nerki, jelita, płuca, skóra. Powinieneś zadbać o to by usunąć te kwasy z ciała. Czego nie eliminujesz -> GROMADZISZ. Bez względu na to, co ci powiedziano, jeśli twój mocz jest czysty, GROMADZISZ JE.

Kiedy ciało jest zagrożone przez stojące KWASY, nie eliminujesz ich, gdyż straciłeś filtrację przez nerki (główny kanał eliminacji odpadów limfatycznych), gdyż i one zostały uszkodzone przez KWASY, masz kwasicę ogólnoustrojową.

Kwasy powodują odwodnienie, koagulację (płyny zestalają się) i aglomerację (zlepianie się) i są żrące dla wszystkich komórek. Kiedy twoje ciało nie usuwa kwasów, znajdują one swój dom w twoich narządach, gruczołach, nerwach, stawach, kościach i tkankach … gdziekolwiek w twoim ciele.

Tak zblokowany układ limfatyczny jest pełen lepkiej, kleistej, gumowatej, skoagulowanej, zatkanej limfy. Czy odkrztuszałeś kiedyś twardą kulkę śluzu? Ponieważ płyn limfatyczny jest płynem na bazie lipidów, picie zwykłej, czystej wody nie nawadnia komórek śródmiąższowo (w przestrzeniach wokół komórek).

Kwasy czynią twoje ciało twardym jak skała, Kwasy tworzą środowisko anionowe (koagulowane, gęste i wolne). Kwasy niszczą twoje Ciało bólem i rozkładem. Kwasy są przyczyną wszystkich ludzkich cierpień.

Standardowa amerykańska dieta (SAD) (polska ostatnimi czasy też od niej wiele nie odbiega) jest wyjątkowo kwaśna. Typowe pokarmy które tworzą kwas (pozostawiają kwaśny popiół w organizmie po trawieniu), a także tworzące śluz (zatykając układ limfatyczny) obejmują gotowane jedzenie, martwe mięso zwierząt, nabiał, ziarna, skrobie, żywność przetworzona, napoje gazowane i alkohol. Nasze ciała są kwaśne od spożywania diety głównie składającej się z pokarmów kwaso- i śluzo- twórczych.

Powstawanie śluzu jest reakcją na kwaśna chemię. Śluz jest środkiem ochronnym, więc ciało nie zostaje gryzione przez kwaśną chemię. Zbyt dużo śluzu w organizmie oznacza zbyt dużo Kwasów zgromadzonych wewnątrz organizmu, a przez to obciążenie naczyń limfatycnych!

Wiele z tego, co jest dzisiaj praktykowane w medycynie, opiera się na teorii, a nie na FAKTACH. Na przykład: obecna teoria medyczna mówi, że to toksyczne, kwaśne, komórkowe odpady limfatyczne wlewają się do układu żylnego (z powrotem do krwi) przez żyłę główną górną. Sugerujemy aby te odpady spływały do nerek, gdzie są filtrowane … co potwierdzają dziesiątki tysięcy przykładów widocznego osadu limfatycznego w moczu, a następnie nowotworów kurczących się i zanikających wirusów , komórek regenerujących się, chorób i stanów zapalnych które przestają istnieć.

Aby leczyć, musisz stworzyć nawodnienie i środowisko alkaliczne, aby leczyć nerki i zwalczyć kwasy, które mogą uszkodzić każdą część twojego ciała należy robić zabiegi masażu na urządzeniach medycznych Ceragem pobudzając w ten sposób naczynia limfatyczne.

Surowa dieta roślinna (RAW) o wysokiej zawartości owoców, leczy ciało, ponieważ surowe pokarmy są po alkalicznej stronie chemii. Owoce są ściągające, ściągają grubą, stwardniałą limfę i szybko się trawią, aby dać ciału czas i energię, których potrzebuje do oczyszczenia, uzdrowienia i zregenerowania. Kwasy zawsze potrzebują zasadowości do neutralizacji.

Pokarmy tworzące zasady chłodzą, uspokajają i oczyszczają, pozwalając ciału się wyleczyć. Należą do nich świeże, surowe, wolne od pestycydów owoce, jagody, melony, zielenina i warzywa nieskorbiowe. Zalkalizuj swoje ciało. Alkalizacja przywraca równowagę, pozwalając ciału leczyć się i regenerować.

CIAŁO SAMO SIĘ LECZY, kiedy zmienisz skład chemiczny „paliwa”, które wkładasz do swojego organizmu z kwasu na zasadę, dajesz swojemu ciału to, czego potrzebuje do oczyszczenia, wzmocnienia, naprawy, odbudowy, leczenia i regeneracji.

Masaże na urządzeniu Ceragem przyspieszają i poprawiają krążenie krwi jak i oczyszczają limfę, dlatego też po regularnych i systematycznych zabiegach możesz zobaczyć cuchnący, czasem tłusty i pieniący mocz. Dlatego też nasi klienci często wspominają już po pierwszych zabiegach  polepszenie samopoczucia!

Najważniejsze są REGULARNE ZABIEGI!!

1 wyświetlenie

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page